Workshopy

pro všechny od šesti do sta let

AUDIOVIZUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

CO DALŠÍHO UMÍME?

VEŘEJNOST

PRO ŠKOLY

SPECIÁLNÍ

KROUŽKY A TÁBORY

Pravidelné kroužky pod vedením zkušeného animátora a letní tábory na které nezapomenete.

Máte rádi legraci i ve škole?

My také a proto jsme pro vás připravili workshop přímo šitý

do školních lavic.

Teambuilding, doprovodný program, narozeninové oslavy a další workshopy na míru.

NA MÍRU

ONLINE

Distanční workshop klasické nebo digitální animace u vás doma

 

VÝTVARNÉ TECHNIKY ANIMACE

09.jpg
10.jpg
Předmětová animace
Předmětová animace

Odvětví stopmotion animace, které je známé zejména díky filmům Jana Švankmajera. Z věcí kolem nás můžeme stvořit krátký příběh - penál potají ukusující svačinu, válku přezůvek nebo samokreslící pastelky.

press to zoom
Digitální animace v AE
Digitální animace v AE

Výuka digitální ploškové animace v softwaru Adobe. Intenzivní workshopy jsou vhodné pro střední školy a dospělé, kteří se chtějí naučit rozpohybovat své loutky pomocí animace keyframů.

press to zoom
Kreslená animace
Kreslená animace

Workshop pro nadané kreslíře, kteří se chtějí naučit rozfázovat pohyb své postavičky. Pracujeme na přenosných prosvětlovacích deskách, díky kterým máme přehled o předchozích a následujících snímcích. Kreslenku využívají jak české večerníčky, tak japonské animé seriály.

press to zoom
Lightbox
Lightbox

K animaci na prosvětlovacím stole nepotřebujeme loutky ani pozadí, stačí nám písek, igelitová taška nebo vata. Netradiční filmová technika s poetickými výsledky je vhodná pro narativní příběhy i abstraktní animaci.

press to zoom
Greenscreen
Greenscreen

Pokročilá technika kombinace hraného a animovaného obrazu, která vám umožní potkat se s duhovými jednorožci. Dětské herce natáčíme jako klasický film, který potom spojíme s ploškovou loutkou na zeleném pozadí. Základní proces současného filmového triku.

press to zoom
Dílna předanimačních technik
Dílna předanimačních technik

Existovala animace před vynálezem kamery? Ano! Vyrobte si jednoduché kin-optické objekty,které generují pohyblivý obraz - flipbook, kinegram nebo praxinoskop jsou ideální pro zkušené kresliče i nadšené experimentátory.

press to zoom
Ploška
Ploška

Klasická technika animace pod kamerou pomocí papírových loutek, spojených pohyblivými kloubky. V této dílně se uplatní schopnosti v oblasti kresby.

press to zoom
Plastelína
Plastelína

Dětmi oblíbený materiál v pohybu. Hrdiny příběhů jsou plastelínové figurky, snímané v prostoru - tento workshop je úvodem do pokročilejšího světa loutkové animace.

press to zoom
Malba pod kamerou
Malba pod kamerou

Velkoformátová barevná animace svědčí o tom,že animovaný film nemusí být jen pro trpělivé kresliče. Malba akrylovými barvami je zachycena snímek po snímku kamerou a výsledkem je psychedelická podívaná pro malé i velké.

press to zoom
01.jpg