Hlavním cílem Spolku Ultrafun je šíření povědomí o animovaném filmu formou workshopů, nejen klasické animace. Naším záměrem je rozvíjení dětské kreativity a imaginace v rámci týmové spolupráce.

Věříme, že i nejmodernější technologie jsou ukotveny na základech znalosti filmové řeči a klasických postupů využívaných v animovaném filmu, proto s Vámi jak u ploškové animace, tak u green screenu projdeme filmový jazyk od stavby scénáře až po postprodukci. Naší náplní nejsou jen dětské workshopy, pracujeme též s dospělými a zájemcům z řad pedagogů nabízíme zaškolení.

Konkrétní cenovou kalkulaci tvoříme vždy individuálně dle Vašich potřeb a požadavků, základem je lektorné od 400,- Kč na hodinu s připočtením paušálu za techniku a produkci. Rádi vám vytvoříme nabídku přímo na míru.

Jsme absolventy oboru animovaného filmu na pražské UMPRUM (Ateliér Filmové a televizní grafiky). Profesionálně se věnujeme animaci a pedagogické činnosti už více jak deset let. Zaměřujeme se na grafiku, ilustraci, spoty, jingly, ploškovou i loutkovou animaci a nebojíme se přesahovat i do jiných oborů výtvarného umění. Nahlédněte do sekce LIDÉ.

ULTRAFUN